Blog > Komentarze do wpisu

Co to jest transport medyczny?

Transport medyczny skierowany jest do tych, którzy potrzebują pomocy w powrocie do kraju po chorobie lub wypadku. W zależności od potrzeb firmy zajmujące się świadczeniem takich usług służą pomocą w zapewnieniu transportu medycznego. Wówczas mamy wsparcie w czasie kontaktu z placówkami medycznymi za granicą, doradztwo w sprawie uiszczenia płatności za opiekę oraz w wyborze właściwego transportu.

Dzięki tego rodzaju specjalistycznym jesteśmy w stanie przywieźć do kraju ojczystego pacjenta przebywającego w innym zakątku Ziemi. O bezpieczeństwo i wygodę chorego dbają odpowiednio przygotowani do tego pracownicy medyczni. Ambulans to profesjonalna karetka, która pozwala na przetransportowanie pacjenta z zachowaniem wyjątkowej troski o jego zdrowie. Tego typu karetki posiadają wymagany sprzęt medyczny oraz farmaceutyki. Całość

 

 

 

 


poniedziałek, 31 marca 2014, karetkanawezwanie
Komentarze
transpekt
2015/10/06 15:26:46
Cristiono Ronaldo na bank ma coś takiego. Jak nogi ubezpieczone na 90 mln, to pewnie i karetka na wezwanie... tylko co z resztą ciała? Później się przeprowadza operację - jak już reszta trafi do nóg.